PLASTİK EKSTRÜZYON TEKNOLOJİSİ EĞİTİMİ

PLASTİK EKSTRÜZYON TEKNOLOJİSİ EĞİTİMİ

7 HAZİRAN 2016 SALI

EĞİTİMCİ: ENGİN CANTÜRK

 

 

Günümüzde, plastik ekstrüzyon ile imalat süreçlerinde, işleme prosesini iyi bilmek, imal edilecek ürünün kalitesi ve maliyetleri üzerinde direkt etkilidir. Ekstrüzyon prosesi ile imalat yapan işletmelerin genelinde, plastik ekstrüzyon prosesinin teorisine hakim olunmaması ve hatalı ürünlerdeki duruşlardan ötürü makinelerin çalışma kapasiteleri düşmekte, işletmeler için zaman ve para kaybına yol açmaktadır.

Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı (PAGEV), eğitim misyonu kapsamında kurduğu PAGEV Akademi ile proseste verimliliği sağlamak, yüksek maliyetleri düşürmek, karşılaşılan sorunların doğru ve zamanında çözülmesini sağlamak amacıyla, eğitimlerini hayata geçirmiştir.

PAGEV Akademi'de PLASTİK EKSTRÜZYON TEKNOLOJİSİ Eğitimi, 7 HAZİRAN 2016 tarihinde Gaziantep Sanayi Odası, Güneydoğu Plastik ve Kimya Sanayicileri Derneği işbirliği ile GAZİANTEP SANAYİ ODASI Eğitim Salonunda tam gün ve öğle yemekli olarak gerçekleşecektir. Tüm katılımcılara, eğitim sertifikası verilecektir.

Plastik Ekstrüzyon Teknolojisi Eğitimi (7 Haziran 2016 Salı) ücreti 100 TL + KDV'dir.

Katılmak isteyen sektör mensuplarımızın PAGEV Teknik Uzmanı Mustafa GÜR 0212 425 13 13 ([email protected]) ile iletişime geçmeleri yeterli olacaktır.

Etiketler

Sayfa başına dön