PAGEV Güvencesiyle Tayland T-Plas 2017 Uluslararası Plastik ve Kauçuk Fuarı Seyahati

OrganizatörPAGEV
Yer
Tayland - Bangkok
Tarih
20-09-201723-09-2017
İletişim
Açıklama

Uluslararası Plastik Ve Kauçuk Fuarı

20-23 Eylül 2017, BITEC-Bangkok

www.tplas.com

Özellikle güçlü plastik üretimiyle, Plastik sektörünün önemli ülkelerinden Tayland ve Türkiye arasındaki ticaret hacmi geliştirilmeye, karşılıklı yatırımlar arttırılmaya çalışılmaktadır. PAGEV - Tayland Ticaret Merkezi iş birliği ile 20-23 Eylül 2017 tarihleri arasında düzenlenecek Tayland-Bangkok'ta T-PLAS 2017 (Uluslararası Plastik ve Kauçuk Fuarı) fuarına promosyonlu katılabileceksiniz. 

Pack Print International 2017 (Uluslararası Ambalaj ve Baskı Fuarı) fuarı ile eş zamanlı olarak aynı fuar merkezinde düzenlenen T-Plas Fuarına katılım göstermeyi düşünen firmalarımız için; 

  • Tayland Plastik endüstrisi 10,1 Milyon ton plastik mamul üretimi ile dünya plastik üretiminde %3 pay alarak dünya sıralamasında Türkiye’nin  bir üstünde, 5. Sırada yer almaktadır,
  • Tayland’ın plastik işleme makineleri konusunda net ithalatçı pozisyonda olup, kendi üretimi çok azdır. Dünyada en çok Plastik işleme makinesi ithal eden  5. Ülkedir. Özellikle makine ekipman üreticilerimiz için iyi bir ihracat noktası olabilir.

PAGEV - Tayland Ticaret Merkezi iş birliği ile düzenlenen organizasyonla ve aşağıda belirtilen promosyonlar ile fuara katılım şansınız olabilir. Promosyondan yararlandırılacak firma sayısı sınırlıdır ve erken başvurular öncelikle değerlendirilecektir. Ücretsiz olarak faydalanılacak promosyonlar, şu şekildedir:

  • Maximum 3 gecelik otel konaklaması,
  • Havaalanı-otel-havaalanı transferleri,
  • B2B görüşmeleri ve Fuar ziyareti.

Tarafınıza düzenlenen ikili görüşmelere katılım zorunludur.

Konuyla ilgili detaylı bilgi için, Vakfımız Fuarlar Sorumlusu Mustafa Gür (0212 425  13 13 - [email protected]) ile iletişime geçebilirsiniz. 

Katılım Formu

Fuar Broşürü

Etiketler

Sayfa başına dön