PAGEV Güvencesiyle Chinaplas 2017 Uluslararası Plastik ve Kauçuk Fuarı Seyahati

Organizatör
Yer
ÇİN - GUANGZHOU
Tarih
15-05-201719-05-2017
İletişim
Açıklama

Asya'nın 1 ve Dünya'nın 2 Numaralı Plastik ve Kauçuk Ticari Fuarı

Kayıt ve Vize için Son Başvuru 31 Mart !!!

Asya'nın 1 ve Dünya'nın 2 Numaralı Plastik ve Kauçuk Ticari Fuarı
15 - 19.05.2017

BÜYÜK PAGEV GRUBUYLA, YÜKSEK KALİTEDE TEK PROGRAM
Üstelik %50 KOSGEB Destekli !!!

Çin Vizesinde Yeni Uygulama !!!

15.02.2016 tarihinden itibaren, Çin vizelerinde resmi davetiye talep edilmektedir. Eskiden kullanılan şirket davetiyeleri 15 Şubat itibariyle kabul edilmemektedir. Resmi davetiye, sadece Çin'deki resmi makamlardan edinilebilir. Bu davetiye için; Çin'de görüşme yapacağınız firmanın resmi makamlara başvurması ve sizin tüm sorumluluğunuzu üzerine aldığını belirtmesi gerekmektedir. Bu başvurunun ardından bir süre araştırma yapılır ve davetiye verilir. Ayrıca Türkiye’deki Çin Konsolosluğu, bahsi geçen davetiyenin orijinalini istemektedir. Bu durum vize başvurularında ek 10-12 günlük bir gecikmeye sebep olmaktadır. Bu uygulama sebebi ile en kısa sürede Çin Vizesi edinmenizi tavsiye ederiz. Chinaplas fuarına PAGEV programıyla katılacak sektör mensuplarımızın, davetiye temini için en yakın zamanda Vakfımızla temasa geçmeleri önem taşımaktadır. Resmi davetiye örneği için tıklayınız.

5* THE GARDEN HOTEL, GUANGZHOU

• The Garden Hotel, Guangzhou merkezde Guangzhou’nun en iyi bilinen, en köklü tüm devlet organizasyonlarının yapıldığı, 1000 odalı bir oteldir.
• The Garden Hotel üst üste birçok defa Guangzhounun en iyi Business oteli seçilmiş ve Platinium 5 yıldız olarak ödüllendirilmiştir.
• Otel bölge olarak oldukça merkezi olup 3 Türk lokantası, Arap lokantaları, birçok İtalyan ve Japon restoranları ve Tüm fastfood zincirleri hemen yanındadır.
• Odaların tamamı yenilenmiş 32 m2 şık-modern odalardır.
• Fuara 12 km -20 dk. uzaklıktadır.

 

Konuyla ilgili detaylı bilgi için, Vakfımız Fuarlar Sorumlusu Mustafa Gür (0212 425 13 13 - [email protected]) ile iletişime geçebilirsiniz.

Tur detayı için tıklayınız.

Katılım Formu 

PAGEV Fuar Kataloğu 

Etiketler

Sayfa başına dön