PAGEV'den GAZİANTEPLİ Plastikçilerimize Eğitim Hizmeti

GAZİANTEP SANAYİ ODASI ve GÜNEYDOĞU PLASTİK ve KİMYA SANAYİCİLERİ DERNEĞİ İŞBİRLİĞİ İLE PAGEV AKADEMİ GAZİANTEP’TE

Günümüzde, plastik enjeksiyon ile imalat süreçlerinde, işleme prosesini iyi bilmek, imal edilecek ürünün kalitesi ve maliyetleri üzerinde direkt etkilidir. Enjeksiyon prosesi ile imalat yapan işletmelerin genelinde, plastik enjeksiyon prosesinin teorisine hakim olunmaması ve hatalı ürünlerdeki duruşlardan ötürü makinelerin çalışma kapasiteleri düşmekte, işletmeler için zaman ve para kaybına yol açmaktadır.

Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı (PAGEV), eğitim misyonu kapsamında kurduğu PAGEV Akademi ile proseste verimliliği sağlamak, yüksek maliyetleri düşürmek, karşılaşılan sorunların doğru ve zamanında çözülmesini sağlamak amacıyla, eğitimlerini hayata geçirmiştir.

PAGEV Akademi'de PLASTİK ENJEKSİYON TEKNOLOJİSİ Seviye 1 ve Seviye 2 Eğitimleri, 28-29 MART 2016 tarihlerinde Gaziantep Sanayi Odası, Güneydoğu Plastik ve Kimya Sanayicileri Derneği işbirliği ile GAZİANTEP SANAYİ ODASI Eğitim Salonunda tam gün ve öğle yemekli olarak gerçekleşecektir. Tüm katılımcılara, eğitim sertifikası verilecektir.

Plastik Enjeksiyon Teknolojisi Seviye 1 Eğitimi (28 Mart 2016 Pazartesi) ücreti 100 TL + KDV'dir.

Plastik Enjeksiyon Teknolojisi Seviye 2 Eğitimi (29 Mart 2016 Salı) ücreti 100 TL + KDV'dir.

Katılım göstermek isteyen sektör mensuplarımızın PAGEV Teknik Uzmanı Mustafa GÜR 0212 425 13 13 ([email protected]) ile iletişime geçmeleri yeterli olacaktır.

Etiketler

Sayfa başına dön