PAGEV AKADEMİ'DEN KONYA'DA PLASTİK ŞİŞİRME TEKNOLOJİSİ EĞİTİMİ

PAGEV AKADEMİ, KONYA EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR...

PLASTİK ŞİŞİRME TEKNOLOJİSİ EĞİTİMİ

Eğitimci: Engin Cantürk
16 Mayıs 2016 Pazartesi, 09:30 - 17:00 NOVOTEL / KONYA

Günümüzde, plastik şişirme ile imalat süreçlerinde, işleme prosesini iyi bilmek, imal edilecek ürünün kalitesi ve maliyetleri üzerinde direkt etkilidir. Plastik şişirme prosesi ile imalat yapan işletmelerin genelinde, plastik şişirme prosesinin teorisine hakim olunmaması ve hatalı ürünlerdeki duruşlardan ötürü makinelerin çalışma kapasiteleri düşmekte, işletmeler için zaman ve para kaybına yol açmaktadır.

Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı (PAGEV), eğitim misyonu kapsamında kurduğu PAGEV Akademi ile proseste verimliliği sağlamak, yüksek maliyetleri düşürmek, karşılaşılan sorunların doğru ve zamanında çözülmesini sağlamak amacıyla, eğitimlerini hayata geçirmiştir.

PAGEV Akademi'de PLASTİK ŞİŞİRME TEKNOLOJİSİ EĞİTİMİ Teknik Öğretmen Engin Cantürk’ün anlatımıyla 16 Mayıs 2016 Pazartesi günü KONYA NOVOTEL (Selçuklu) Eğitim Salonunda tam gün ve öğle yemekli olarak gerçekleşecektir. Tüm katılımcılara, eğitim sertifikası verilecektir.

Plastik Şişirme Teknolojisi Eğitimi 100 TL + KDV olup, katılım göstermek isteyen sektör mensuplarımızın PAGEV Teknik Uzmanı Mustafa GÜR 0212 425 13 13 ([email protected]) ile iletişime geçmeleri yeterli olacaktır.

Etiketler

Sayfa başına dön