PAGEV AKADEMİ'DE VERİMLİ ÜRETİM İÇİN DOĞRU HAMMADDE SEÇİMİ EĞİTİMİ

PAGEV AKADEMİ'de Üretim, Hammadde Satın Alma, Kalite ve Verimliliğe yönelik

VERİMLİ ÜRETİM İÇİN DOĞRU HAMMADDE SEÇİMİ EĞİTİMİ
(PE, PP, PS, PVC VE ALT GRUPLARI)
EĞİTİMCİ: RÜSTEM POLAT

Günümüzde, plastik mamul imalat süreçlerinde, hammadde yapısını iyi bilmek, imal edilecek ürünün kalitesi ve maliyetleri üzerinde direkt etkilidir. Plastik mamul imalatı yapan işletmelerin genelinde, hammadde özellikleri ve yapıda kullanılan katkılar hakkında yeterli bilgiye sahip olunmaması sonucu makinaların çalışma kapasiteleri düşmekte, işletmeler için zaman ve para kaybına yol açmaktadır. Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı PAGEV, eğitim misyonu kapsamında kurduğu PAGEV Akademi ile proseste verimliliği sağlamak, yüksek maliyetleri düşürmek, karşılaşılan sorunların doğru ve zamanında çözülmesini sağlamak amacıyla, teknik eğitimlerini sürdürmektedir.

PAGEV Akademi'de VERİMLİ ÜRETİM İÇİN DOĞRU HAMMADDE SEÇİMİ Eğitimi, RÜSTEM POLAT'ın anlatımıyla 12 Nisan 2016 Salı günü Radisson Blu Conference & Airport Hotel’de tam gün öğle yemekli olarak gerçekleşecektir. Tüm katılımcılara sertifika verilecektir.

Eğitimin katılım ücreti 300 TL+KDV olup, PAGEV Üyelerine Özel 200 TL + KDV olarak belirlenmiştir. Katılım göstermek isteyen sektör mensuplarımızın PAGEV - MUSTAFA GÜR 0212 425 13 13 ([email protected]) ile iletişime geçmeleri yeterli olacaktır.

Etiketler

Sayfa başına dön