PAGEV AKADEMİ'DE PLASTİK ENJEKSİYON PROSESİ VE PROBLEM ÇÖZÜMLERİ EĞİTİMİ

PAGEV AKADEMİ'DE
PLASTİK ENJEKSİYON PROSESİ VE PROBLEM ÇÖZÜMLERİ EĞİTİMİ

17 Mayıs 2016 Salı, Radisson Blu Conference & Airport Hotel
Eğitimci: Metin BİLGİLİ
(Emekli ARÇELİK Teknik Lideri)

 

Günümüzde, Plastik Enjeksiyon tekniği ile imalat süreçlerinde, işleme prosesini iyi bilmek, imal edilecek ürünün kalitesi ve maliyetleri üzerinde direkt etkilidir. Enjeksiyon prosesi ile imalat yapan işletmelerin genelinde, enjeksiyon prosesi ile birlikte kullanılan hammaddenin karakteristik özelliklerinin teorisine hakim olunmaması sonucunda istenilen kaliteye anlaşılamamakta, hatalı ürünlerdeki duruşlardan ötürü makinelerin çalışma kapasiteleri düşmekte bu nedenle işletmeler için prestij, zaman ve para kaybına yol açmaktadır.

Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı (PAGEV), eğitim misyonu kapsamında kurduğu PAGEV Akademi ile proseste verimliliği sağlamak, yüksek maliyetleri düşürmek, kaliteli ürün elde etmek, karşılaşılan sorunların doğru ve zamanında çözülmesini sağlamak amacıyla, eğitimlerini hayata geçirmiştir.

PAGEV Akademi'de PLASTİK ENJEKSİYON PROSESİ VE PROBLEM ÇÖZÜMLERİ EĞİTİMİ, uzun yıllar ARÇELİK Teknik Lideri görevini sürdüren METİN BİLGİLİ'nin anlatımıyla 17 Mayıs 2016 Salı günü Radisson Blu Conference & Airport Hotel’de tam gün öğle yemekli olarak gerçekleşecek olup katılımcılara sertifika verilecektir.

Eğitimin katılım ücreti 300 TL + KDV olup, PAGEV Üyelerine Özel 200 TL + KDV olarak belirlenmiştir. Katılım göstermek isteyen sektör mensuplarımızın PAGEV - Canan ERDOĞAN 0212 425 13 13 ([email protected]) ile iletişime geçmeleri yeterli olacaktır.

Etiketler

Sayfa başına dön