PAGEV AKADEMİ'DE EKSTRÜZYON PROSES ESASLARI VE PROBLEM GİDERME EĞİTİMİ

PAGEV AKADEMİ'DE...

"EKSTRÜZYON PROSES ESASLARI VE PROBLEM GİDERME" EĞİTİMİ

15 Aralık 2015 Salı, Radisson Blu Conference & Airport Hotel

Eğitimci: Rüstem POLAT

Günümüzde, plastik ekstrüzyon ile imalat süreçlerinde, işleme prosesini iyi bilmek, imal edilecek ürünün kalitesi ve maliyetleri üzerinde direkt etkilidir. Ekstrüzyon prosesi ile imalat yapan işletmelerin genelinde, ekstrüzyon prosesinin teorisine hakim olunmaması ve hatalı ürünlerdeki duruşlardan ötürü makinelerin çalışma kapasiteleri düşmekte, işletmeler için zaman ve para kaybına yol açmaktadır. Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı (PAGEV), eğitim misyonu kapsamında kurduğu PAGEV Akademi ile proseste verimliliği sağlamak, yüksek maliyetleri düşürmek, karşılaşılan sorunların doğru ve zamanında çözülmesini sağlamak amacıyla, eğitimlerini hayata geçirmiştir.

PAGEV Akademi'de EKSTRÜZYON PROSES ESASLARI VE PROBLEM GİDERME Eğitimi, RÜSTEM POLAT'ın anlatımıyla 15 Aralık 2015 Salı günü Radisson Blu Conference & Airport Hotel’de tam gün öğle yemekli olarak gerçekleşecektir.

Eğitimin katılım ücreti 300 TL+KDV olup, PAGEV Üyelerine Özel 200 TL + KDV olarak belirlenmiştir. Katılım göstermek isteyen sektör mensuplarımızın PAGEV Sibel Kalyoncu 0212 425 13 13 ([email protected]) ile iletişime geçmeleri yeterli olacaktır.

Etiketler

Sayfa başına dön