PAGEV 1. ULUSLARARASI PLASTİK AMBALAJ TEKNOLOJİLERİ KONGRESİ

Organizatör
Yer
İstanbul, Hilton İstanbul Bosphorus Hotel
Tarih
17-9-20157-9-2015
İletişim
Açıklama

PAGEV 1. ULUSLARARASI PLASTİK AMBALAJ TEKNOLOJİLERİ KONGRESİ

PAGEV 1. ULUSLARARASI PLASTİK AMBALAJ TEKNOLOJİLERİ KONGRESİ YOĞUN KATILIM VE BAŞARI İLE GERÇEKLEŞTİ...

Bu yıl ilki organize edilen Uluslararası Plastik Ambalaj Teknolojileri Kongresi Türkiye başta olmak üzere Fildişi Sahili, Kazakistan, Kırgısiztan, Karadağ, Myanmar, Nijerya, Sudan, Vietnam, Zimbabve, Belçika, Almanya, İtalya dahil dünyanın dört bir yanından dinleyicilerin yoğun katılımıyla 17 Eylül tarihinde Hilton İstanbul Bosphorus Hotel'de düzenlendi. Kongrede Plastik gıda ambalajları konusunda gündemdeki birçok popüler konu da masaya yatırıldı. Ambalaj Atık mevzuatındaki yenilikler, PET Şişenin iç bölümünün Cam (silisyum dioksit) ile kaplandığı ‘Cam PET’, hammadde ve ambalaj fiyat trendleri, geridönüşümde kullanılan yeni ayrıştırma yöntemleri, gıdaya temas eden malzeme mevzuatı ve biyobozunur plastik ürünler bunlardan sadece birkaçıydı.

 

Başkanımız Sn. Yavuz Eroğlu'nun "NEDEN PLASTİK AMBALAJ" konulu açılış konuşmasına bu linkten, Kongrede yapılan sunumlara www.turkishpic.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

21 Ekim 2015 tarihinde İstanbul'da düzenlenecek olan ve EUPR (Avrupa Birliği Geri Dönüşüm Derneği) yönetim ve üyelerinin de konuk olacağı II. PAGEV Uluslararası Plastik Ambalaj Teknolojileri Kongresinde görüşmek üzere....

 

Etiketler

Sayfa başına dön