Sustainable Brands Turkey PAGEV Oturumuna katılarak, SÜRDÜRÜLEBİLİR AMBALAJ DÖNÜŞÜMÜNÜ HIZLANDIRIN!

Bu yıl 9. kez gerçekleştirilecek olan Sustainable Brands Turkey çerçevesinde PAGEV’in düzenlediği; 15 Eylül 2021 tarihli “Sürdürülebilir Ambalaj Dönüşümünü Hızlandırmak” konulu oturumda, sürdürülebilir ambalaj ve tasarım ile ilgili örnek uygulamalar paylaşılarak, en son gelişmeler ele alınacaktır. Ambalaj tasarımının kuruma ve markaya ait çevre politikaları doğrultusunda geliştirilmesi için yönetim prosedürleri, stratejileri ve yöntemleri oluşturulması, sürdürülebilir bir şekilde yönetimi, tüm sektör için sorumlu ortak bir noktadır. Ambalaj üretiminde, doğal kaynakların kullanımını ve buna bağlı olarak karbon ayak izini azaltacak şekilde tasarlanması, ambalaj malzemesinin ve bitmiş ambalajın işlenmesi, doldurma/paketleme süreci, ambalajlı ürünün kullanımı, ambalaj atığının toplanması ve geri dönüştürülmesi süreçlerinin tümünde çevresel etki oluşur.

PAGEV’in düzenlediği bu oturumda konunun paydaşlarıyla sorunu, çözümü konuşulacak, sürdürülebilir ambalaj ile ilgili konularda bütüncül bir yaklaşımla çalışmalar yaparak, hızla endüstriyelleşen ve küreselleşen plastik sektörünün, çevreci ve kapsayıcı bir gelişim modeli geliştirmesine yön vermek için sürdürülebilir ambalaj dönüşümü çalışmalarını, çözüm önerilerini birinci ağızdan öğreneceğiz.

PAGEV Başkanı Yavuz Eroğlu’nun moderatörlüğünde gerçekleşecek oturumda; Elif Global Sürdürülebilirlik ve İş Geliştirme Direktörü Betül Türel Erbay, Tasarım Üssü Kurucu & Tasarım Yöneticisi Gamze Güven, konuyu tüm yönleriyle masaya yatıracaklardır.

60’dan fazla oturumda, 90’dan fazla konuşmacının yer aldığı, sosyal network imkanına sahip, benzersiz bir dijital deneyimle, sürdürülebilir bir yaşam ve daha iyi bir gelecek sağlamak adına; daha iyi markalar artık daha az zarar vermekten toplumu ve çevreyi karlılıkla birlikte onaran ve geliştiren rejeneratif modellere geçmektedir.

Küresel sürdürülebilir markalar topluluğu Sustainable Brands, dünya çapında değişim ve dönüşümü tetikleyen çalışmalar gerçekleştirmeye devam ediyor. Markaların toplum için bir amaç sahibi olması gerektiğine inanan ve tüm markaları bu yolculukta teşvik eden topluluk, bu yılki İstanbul buluşmasını, 15-16-17 Eylül tarihlerinde yenileyici işin gücünü ortaya çıkarmak üzere gerçekleştirecek, dünyadaki en iyi yenileyici ve sürdürülebilir marka hikayelerini uzmanlardan öğrenme fırsatı sunacaktır.

SB Turkey 2021’de 3 gün boyunca, ‘REGENERATION’ kavramının, marka ve iş dünyasında inovasyon ve marka yapılandırmanın kesişme noktasında; nasıl kar ve refah dalgası yaratabileceği ele alınacaktır.

15 Eylül 2021 Çarşamba günü 14:40-15:10 saatleri arasında dijital ortamda online olarak düzenlenecek konferansı izlemek için link üzerinden kayıt oluşturmanız gerekmektedir.

Bilgi için; [email protected] adresine başvurabilir, 0212 425 13 13 nolu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Etiketler

Sayfa başına dön