PROMASİAD gençlerle büyüyecek

18-25 yaş aralığındaki üyelerden oluşan Genç PROMASİAD, gelişimi hızlandırmak ve sektördeki enerjiyi yükseltmek hedefiyle kuruldu

Promosyon ve Matbaa Sanayici İş Adamları Derneği (PROMASİAD), 2 yaşına girerken hazırladığı iftar programıyla dünden bugüne gelinen noktayı ve geleceğe dair hedeflerini kamuoyuyla paylaştı. Wow İstanbul Hotel’de gerçekleştirilen iftar programında yeni kurulan Genç PROMASİAD Kurulu’nun tanıtımı da yapıldı. Gençlik Kurulu’nu konuklarına tanıtan PROMASİAD Başkanı Ömer Karatemiz, sektörü ileriye taşırken gençleri öne çıkararak gelişimi hızlandırmayı hedeflediklerinin altını çizdi.

Geride kalan zamanda oluşan tecrübelerinden faydalanırken, geleceği şekillendirecek değişim ve dönüşümü yakından takip eden gençlerin önünü açmayı da istediklerini belirten Karatemiz, iftar programında yaptığı konuşmada, “Geleceğin iş adamlarını yetiştirmek, şirketlerimizde ikinci kuşağı iş hayatına hazırlamak ve sektörde edinebilecekleri tecrübeleri kendilerine aktarabilmek amacıyla derneğimiz bünyesinde 18-25 yaş aralığındaki isimlerden Gençlik Kurulu oluşturduk” dedi.

PROMASİAD, Tanıtım Ürünleri ve Matbaa-Basım sektörlerinde faaliyet gösteren üretici ve ihracatçı firmaların bir araya gelmesiyle 2019 yılında kurulmuştu. Bugüne gelininceye kadarki süre zarfında kendi faaliyet alanlarında önemli bir boşluğu doldurarak sektörel birlikteliği güçlendiren PROMASİAD, önümüzdeki dönemde yeni projeleri hayata geçirmeyi amaçlıyor. Sektör temsilcilerini bir araya getiren PROMASİAD iftar programına; İTO, İKMİB, PAGEV gibi pek çok önemli mesleki kuruluş ve STK’dan katılım gerçekleşti.

Etiketler

Sayfa başına dön