PLAST EURASIA FUARI’NA REKOR TALEP

Fuarda azalan alandan siz de yerinizi alabilmek için acele edin.
PAGEV üyeleri %15 İndirim hakkı kazanıyor!

Değerli Sektör Mensuplarımız,

Plast Eurasia İstanbul Fuarı, 2023 yılında nitelikli katılımcıları ve profesyonel ziyaretçilerini 32. kez bir araya getirmeye hazırlanıyor. Ülkemizdeki plastik sektörünün gelişimi ve dünya piyasalarıyla entegrasyonu için büyük öneme sahip olan Plast Eurasia İstanbul Fuarı, 31. yılını yoğun ilgiyle gerçekleştirmişti. PAGEV-TÜYAP iş birliğiyle her yıl düzenli olarak organize edilen Plast Eurasia, geçtiğimiz yıl Almanya K Fuarı senesi olmasına rağmen ciddi ilgi görmüş ve tüm zamanların rekorunu kırmıştı. Globalde her yıl düzenlenen plastik fuarları içinde dünyada 2., Türkiye’de ise en büyük fuar olan Plast Eurasia İstanbul’a katılım sağlamak isteyen firmalar, 22 Temmuz 2023 tarihinden önce PAGEV’e üye olup TÜYAP’a o şekilde başvurduğunda Plast Eurasia Fuarı’nda yüzde 15’e varan indirim alabiliyorlar. 


TÜYAP Yönetimi ile PAGEV Genel Merkezi'nde yaptığımız PLAST EURASIA 2023 Fuar çalışmaları kapsamında,
oluşan yoğun taleplere yönelik fuar alanında yeni hollerin devreye alınması gündeme geldi.

PAGEV’e yeni üye olan firmaların, stant metre kare fiyatlarında indirimden yararlanmaları sözleşmelerini TÜYAP ile imzalamaları gerekiyor. Yoğun talepten dolayı fuar alanının dolduğu ancak herhangi bir şekilde yükümlülüklerini yerine getirmeyen veya herhangi bir sebeple katılmama kararı alan firmaların yerlerinin, öncelikle sırada bekleyen PAGEV üyelerine sunulduğu marka fuarda PAGEV üyelerine özel tanınan yüzde 15’e varan indirimin geçerli olabilmesi için son tarih 22 Temmuz! Bununla birlikte; TÜYAP Yönetimi ile yaptığımız PLAST EURASIA 2023 Fuar çalışmalarımız çerçevesinde, oluşan yoğun taleplere yönelik fuar alanında yeni hollerin devreye alınması da gündeme gelmiştir.

Neden Plast Eurasia İstanbul?

Katılımcılarından tam not alan Plast Eurasia Fuarı, ziyaretçilerini de %90 oranında memnun etmeyi başardı. Ziyaretçilerin %83’ü fuarı iş çevrelerine tavsiye ettiğini belirtirken %95’i gelecek yıl için de fuarı ziyaret etmeyi planladığını ifade ettiler. 22-25 Kasım 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek Plast Eurasia İstanbul 2023 Fuarı için çalışmalar henüz fuar bitmeden başlamıştı. Fuarın artan başarısıyla birlikte, fuara katılmak için sırada bekleyen firma sayısında da ciddi artış yaşanıyor. Yoğun talep sebebiyle, sektör firmalarımızdan PAGEV üyesi olanlara fuarda yer açılması durumunda öncelik verilmektedir.

Plastik sektörüne ait son teknoloji ürünleri bir arada görmek ve yeni ürünleri test etme şansını yakalayabilmek için 100’den fazla ülkeden, 60.000’in üzerinde profesyonel ziyaretçi ile yeni ticari fırsatlar yakalayabilmek için Plast Eurasia İstanbul, önemli bir nokta. Firmaların, sektördeki marka imajını ve marka bilinirliğini güçlendirmesine katkı sunan Fuar; sektördeki üretici, imalatçı, ham madde tedarikçisi, distribütör, toptancı ve bayiler ile buluşma fırsatı yakalayabilmek için de müthiş fırsatlar sağlıyor. 40’ın üzerinde ülkeden 1.000’den fazla firma ve firma temsilciliğiyle buluşma noktası olan Plast Eurasia Fuarı, sektördeki tüm yenilikleri, son teknoloji makine ve ürünleri aynı platformda tanıma imkânı veriyor. Geniş katılımcı profili ile sektörün nabzını tutan fuara; plastik makineleri, kimyasal ve ham maddeler, makine yan ve ara sanayi, ısı ve kontrol cihazları, kalıp, otomasyon, geri dönüşüm ve diğer ilgili alanlarda faaliyet gösteren firmalar ve temsilcileri katılıyorlar.

Etiketler

Sayfa başına dön