PLAST EURASIA 2014 Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı SONUÇ RAPORU

PLAST EURASIA 2014 Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı SONUÇ RAPORU

4-7 Aralık 2014 tarihleri arasında TÜYAP Fuar Merkezinde 24. kez gerçekleşen PLAST EURASIA Uluslar arası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarımızı rekorlar ve yenilikler ile gerçekleştirdik. Dünyada her yıl düzenlenen plastik fuarları arasında 3 yılda bir yapılan K fuarını bir yana bırakırsak, her yıl düzenlenen plastik fuarları arasında Chinaplas Fuarı’ndan sonra 2. liğe ulaşan PLAST EURASIA Fuarımız, rekor büyüme ile 98 Bin metre kare alana ulaştı. PLAST EURASIA 2014 Fuarı ile ilgili tüm rakamsal verilerin yer aldığı Fuar Rapor Kitapçığını incelemek için aşağıdaki resme tıklamanız yeterli olacaktır.

PLAST EURASIA Fuarımızın önemli karelerinin yer aldığı Fuar Videosunu izlemek için aşağıdaki resme tıklamanız yeterli olacaktır.

TÜYAP-PAGEV işbirliğinde 3-6 Aralık 2015 tarihlerinde düzenlenecek 25. Fuarımızda hedefimiz 110 Bin metrekare alana ulaşmak olacaktır. Ülkemiz plastik sektörünün uluslar arası arenada gücünü sergilediği fuarımıza geçmişten bu yana destek veren tüm sektör mensuplarımıza teşekkürlerimizi sunarız.

Etiketler

Sayfa başına dön