PAGEV üyesi olun 31 Mayıs’a kadar TÜYAP’a yapacağınız Plast Eurasia Fuar başvurunuzda yüzde 15 indirim alın

Değerli Sektör Mensuplarımız,

Plast Eurasia İstanbul Fuarı, 2023 yılında nitelikli katılımcıları ve profesyonel ziyaretçilerini 32. kez bir araya getirmeye hazırlanıyor. Ülkemizdeki plastik sektörünün gelişimi ve dünya piyasalarıyla entegrasyonu için büyük öneme sahip olan Plast Eurasia İstanbul Fuarı, 31. yılını yoğun ilgiyle gerçekleştirmişti. PAGEV-TÜYAP iş birliğiyle her yıl düzenli olarak organize edilen Plast Eurasia, geçtiğimiz yıl Almanya K Fuarı senesi olmasına rağmen ciddi ilgi görmüş ve tüm zamanların rekorunu kırmıştı. Globalde her yıl düzenlenen plastik fuarları içinde dünyada 2., Türkiye’de ise en büyük fuar olan Plast Eurasia İstanbul’a katılım sağlamak isteyen firmalar, 31 Mayıs 2023 tarihinden önce PAGEV’e üye olup TÜYAP’a o şekilde başvurduğunda Plast Eurasia Fuarı’nda yüzde 15’e varan indirim alabiliyorlar.

31. Plast Eurasia Fuarı 1. Videosu

PAGEV’e yeni üye olan firmaların, stant metre kare fiyatlarında indirimden yararlanmaları için 31 Mayıs tarihine kadar sözleşmelerini TÜYAP ile imzalamaları gerekiyor. Yoğun talepten dolayı yer bulmanın giderek zorlaştığı marka fuarda önceliğe sahip olan ayrıcalıklı PAGEV üyelerine özel tanınan yüzde 15’e varan indirimin geçerli olabilmesi için son tarih 31 Mayıs! Öte yandan PAGEV üyesi firmalar, aynı tarihe kadar imzalayacakları sözleşmelerde peşin (erken ödeme) ödeme ayrıcalıklarından yararlanabilmektedirler. 

 31. Plast Eurasia Fuarı 2. Videosu

Neden Plast Eurasia İstanbul?

Katılımcılarından tam not alan Plast Eurasia Fuarı, ziyaretçilerini de %90 oranında memnun etmeyi başardı. Ziyaretçilerin %83’ü fuarı iş çevrelerine tavsiye ettiğini belirtirken %95’i gelecek yıl için de fuarı ziyaret etmeyi planladığını ifade ettiler. 22-25 Kasım 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek Plast Eurasia İstanbul 2023 Fuarı için çalışmalar henüz fuar bitmeden başlamıştı. Fuarın artan başarısıyla birlikte, fuara katılmak için sırada bekleyen firma sayısında da ciddi artış yaşanıyor. Yoğun talep sebebiyle, sektör firmalarımızdan PAGEV üyesi olanlara fuarda yer açılması durumunda öncelik verilmektedir.

Plastik sektörüne ait son teknoloji ürünleri bir arada görmek ve yeni ürünleri test etme şansını yakalayabilmek için 100’den fazla ülkeden, 60.000’in üzerinde profesyonel ziyaretçi ile yeni ticari fırsatlar yakalayabilmek için Plast Eurasia İstanbul, önemli bir nokta. Firmaların, sektördeki marka imajını ve marka bilinirliğini güçlendirmesine katkı sunan Fuar; sektördeki üretici, imalatçı, ham madde tedarikçisi, distribütör, toptancı ve bayiler ile buluşma fırsatı yakalayabilmek için de müthiş fırsatlar sağlıyor. 40’ın üzerinde ülkeden 1.000’den fazla firma ve firma temsilciliğiyle buluşma noktası olan Plast Eurasia Fuarı, sektördeki tüm yenilikleri, son teknoloji makine ve ürünleri aynı platformda tanıma imkânı veriyor. Geniş katılımcı profili ile sektörün nabzını tutan fuara; plastik makineleri, kimyasal ve ham maddeler, makine yan ve ara sanayi, ısı ve kontrol cihazları, kalıp, otomasyon, geri dönüşüm ve diğer ilgili alanlarda faaliyet gösteren firmalar ve temsilcileri katılıyorlar.

İTO Başkanı Şekib Avdagiç'in de katıldığı 31. Plast Eurasia Fuarı açılış videosu için tıklayınız.

İSO Başkanı Erdal Bahçıvan'ın, plastik sektörü ile buluşma videosu için tıklayınız.

PLAST EURASIA 2022 Fuar Sonuç Raporuna erişim için tıklayınız.

 

 

Etiketler

Sayfa başına dön