PAGEV-TÜYAP İşbirliği ile Düzenlenen PLASTEURASIA Fuarı YENİ REKORLARA İMZA ATTI...

PAGEV-TÜYAP İşbirliği ile Düzenlenen PLASTEURASIA Fuarı YENİ REKORLARA İMZA ATTI...

25 yıldan bu yana PAGEV olarak TÜYAP ile birlikte organize ettiğimiz PlastEurasia Fuarı ülkemizin ve sektörümüzün itibarını artırarak, bir yandan gelecek hedeflerimizi desteklerken, diğer yandan ise işimize de değer katmaktadır. PlastEurasia, Chinaplas’tan sonra dünyanın her sene düzenlenen en büyük ikinci, Türkiye’nin ve Avrasya’nın en büyük fuarı olma özelliğini de taşımaktadır. Ülkemiz plastik sektörü için oldukça önemli olan fuarımız ile hem Avrupa hem de kendi bölgemizde önemli bir güç haline geldiğimizi tüm konuklarımıza kanıtlama imkanı da elde ediyoruz.

PlastEurasia Fuarı Açılışı ve Fuardan Görüntüler için lütfen linke tıklayınız.

Her yıl olduğu gibi 2015 yılında da PlastEurasia Fuarı ile yeni rekorlara imza attık. Uzakdoğu ve Ortadoğu’dan Avrupa’ya, Orta Asya’dan Balkanlar’a kadar 4 kıtadan birçok sektör profesyonelini sizlerle bir araya getirdik. Çeyrek asrı deviren fuarda gerçekleştirdiğimiz tanıtım faaliyetleriyle 2015 yılında toplam ziyaretçi artışımız yüzde 8’i bulurken; yurtdışı ziyaretçilerimizde ise yüzde 9 artış yaşamanın gururunu sizlerle paylaşıyoruz. 47 katılımcı ülkeden bin 134 firma ve firma temsilciliği, 107 ziyaretçi ülke ve 47 bin 306 profesyonel ziyaretçinin katıldığı PlastEurasia Fuarı’nda dünya ülkelerinin ürünlerimizi ve teknolojilerimizi yakından takip ettiğini bir kez daha gördük. Ayrıca katılımcı firmalar ve ziyaretçilerin ertesi yılı merakla beklediklerini belirterek fuardan memnun ayrılmaları da Türkiye ve plastik sektörü olarak başarılı bir organizasyona imza attığımızı bir kez daha gösteriyor.

PlastEurasia Fuarı aynı zamanda bizlere önümüzdeki yıllar için de ışık tuttu. Sizlerin önerileri ile önümüzdeki sene fuarın Pazar gününü kaldırdığımız ve Çarşamba-Cumartesi günlerinde gerçekleştireceğimiz gibi değerli görüş ve önerilerinizle fuarımızı her yıl bir öncekinden ileriye taşıyacağımıza inanıyoruz.

PAGEV olarak hazırladığımız PLASTEURASIA 2015 RAPORU (Raporu incelemek için lütfen tıklayınız) ile ülkemizin ve sektörümüzün en önemli fuarının çeyrek asrı geride bırakırken prestijini nasıl yükselttiğini ve dünyanın merakla beklediği bir etkinlik haline geldiğini gözler önüne serdik.

Bu yıl 7-10 Aralık 2016 (Çarşamba-Cumartesi) tarihlerinde yapılacak olan PLAST EURASIA 2016 Fuarı'na erken katılım gösterecek firmalarımız indirimli satış imkanlarından faydalanabileceklerdir. PLASTEURASIA 2016 yılı metrekare bazında fuar satış rakamları dönemsel olarak aşağıdaki tabloda yer almaktadır. Siz de erkenden yerinizi alarak, hem avantajlı fiyatlardan istifade edin, hem de erken rezervasyonun sağlayacağı diğer avantajlardan faydalanınız.

PLAST EURASIA 2016 Fuarı'nda yer almak için TÜYAP Satış ekibi ile iletişime (0212 867 11 00) geçebilirsiniz. İşleme kapasitesi bazında Avrupa 2. si ve Dünya 6. sı konumunda olan Türkiye Plastik sektörümüzün uluslararası boyuttaki buluşma noktası olan PLAST EURASIA Fuarımızda yer alarak sektörümüzün gelişimine katkı veren tüm firmalarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Etiketler

Sayfa başına dön