“Otomotiv Üreticileri için Simülasyon Teknolojileri” Semineri’ne Davetlisiniz

“Otomotiv Üreticileri için Simülasyon Teknolojileri” Semineri’ne Davetlisiniz

FORD Otosan Ekibi ve tedarikçileri için, Insource Yazılım ve Mühendislik tarafından düzenlenecek, “Otomotiv Üreticileri için Simülasyon Teknolojileri” Semineri, 14 Eylül'de TAYSAD Workinn Otel'de gerçekleştirilecektir. PAGEV üyelerimizin de konuşmacı olarak yer aldığı programa, PAGEV Yönetim Kurulu Üyesi Serkan Karataş bir açılış konuşmasıyla katkı verecektir. Geçtiğimiz yıl Bursa’da düzenlenen ve otomotiv sektöründen 110 katılımcının yer aldığı seminerin devamı niteliğinde olan bu tam gün sürecek etkinlikte, FORD Otosan ve Insource Partner firmaları yıl içerisindeki simülasyon çalışmalarından örnek sunumlar gerçekleştirilecektir.

Sabah 08:30 / akşam 17:00 saatleri arasında tam gün sürecek seminere katılacak meslektaşlarımız; otomotiv sektöründeki Ar-Ge çalışmaları hakkında detaylı bilgiler alıp, sektördeki firmaların çalışmaları hakkında sunumları izleme imkanı bulabilecekler. Yemek arasında ve çay-kahve molalarında otomotiv sektöründen profesyonel ekipler ile sohbet ederek yeni gelişmeler ve trendleri yakalama imkanı elde edebilecekler. Tamamen ücretsiz olan seminerde her firmadan en fazla 3 katılımcı ağırlanabilmektedir. Kesin katılım için aşağıdaki linkte bulunan formun doldurulması gerekmektedir.

Detaylı Bilgi:

Programa ilişkin içerik bağlantılarını linkten görüntüleyerek, seminere ücretsiz kayıt yaptırabilirsiniz.

Seminer İçeriği: https://insourceyazilim.com/insource-muhendislik-ford-simulasyon-semineri-14-eylul-2023-taysad-workinn-otel/

Kayıt Formu: https://insourceyazilim.com/seminer-kayit-formu/

Etiketler

Sayfa başına dön