İSTANBUL PLASTİK ZİRVESİ... Avrupa'nın tüm plastik dernekleri PAGEV Başkanlığında Toplanıyor

İSTANBUL PLASTİK ZİRVESİ

Avrupa'nın tüm plastik dernekleri PAGEV Başkanlığında toplanıyor...

Avrupa Birliği süreci çerçevesinde, ülkemizdeki birçok kanun, tebliğ ve yönetmelikler, Avrupa Birliğiyle uyumlu bir şekilde uygulamaya konulmaktadır. Dolayısıyla PAGEV olarak etkin bir üyesi olduğumuz Avrupa’lı sivil toplum örgütleriyle Avrupa Birliğinin karar süreçlerine de yön veriyoruz. Bu çerçevede bu sene İstanbul’da PAGEV Başkanlığında daha da özel bir boyut kazanan bir zirveye imza atıyoruz.

“İstanbul Plastik Zirvesi”….

PlasticsEurope çatısı altındaki Avrupalı Plastik Dernekleri Başkan ve üst düzey yöneticileriyle PAGEV Başkanlığında “İstanbul Plastik Zirvesi”’ni gerçekleştireceğiz. Avrupa’nın Plastik konusundaki sadece üretim üssü değil, aynı zamanda karar merkezininde İstanbul olması amacıyla çalışmalarımız devam ediyor. İstanbul Plastik Zirvesinde Türkiye ve Avrupa’da Plastik sektörünün sorunlarını değerlendirecek, ileriye dönük stratejileri belirleyeceğiz.

PLASTEURASIA Fuarı'nın ilk günü olan 3 Aralık 2015 tarihinde TÜYAP Palace Hotel'de yapılacak etkinlikte Avrupalı ülkelerden gelen plastik sektörü sivil toplum örgütlerinin yetkilileri ile o ülkelerdeki plastik sektörüne yönelik başarılı uygulamalar, sorunlar ve çözüm yolları konusunda görüş alışverişinde bulunulacaktır. İstanbul Plastik Zirvesine katılan yurtdışı heyeti program çerçevesinde; 3 Aralıkta PLASTEURASIA Fuar turu ve 2 Aralıkta PAGEV Türk Plastik Endüstri Kongresi'nde de yer alacaktır. AB içinde kendi ülkelerinde binlerce firmayı temsil eden bu kurumlara, Türkiye’deki aktiviteler ve Yatırım Ajansından Üst Düzey Yöneticilerin sunumuyla Türk Ekonomisi ve Ortak yatırım imkanları da tanıtılacaktır.

Etiketler

Sayfa başına dön