15. PAGEV Türk Plastik Endüstrisi Kongresi

15. PAGEV TÜRK PLASTİK ENDÜSTRİSİ KONGRESİ
DİNLEYİCİ KAYITLARI DEVAM EDİYORPAGEV adına sizi Plast Eurasia Fuarı'ndan bir gün önce; 22 Kasım 2022 tarihinde İstanbul TÜYAP Palas Otel'de düzenlenecek olan 15. PAGEV Türk Plastik Endüstrisi Kongresi’ne davet etmekten mutluluk duyarız. Kongremiz bu yıl “Global Ekonomide Arayışlar; Finansal Riskler ve Yeşil Dönüşüm Fırsatları” konusuna odaklanacak.

Bu noktadan hareketle devlet kurumlarından, uluslararası kuruluşlardan ve Petrokimya, mamul, geri dönüşüm ve makine sektöründen önemli temsilcilerin yer alacağı kongremiz; plastik hammadde üretimindeki artan kapasite, arz ve talep dengesi, artan kapasite ve artan talebin lojistiğe etkisi, artan enerji maliyetlerine karşı alternatif çözümler, plastik sektörünün yeşil enerjiye geçişi, yeşil finansman konularının ele alınacağı eşsiz bir forum olacaktır.
 
14 yıldır kongrelerimize, PepsiCo, Coca Cola, McDonald’s Arçelik, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, TOBB, DOW, Ravago, Clariant, PlasticsEurope, EuPC, ACC (Amerikan Kimya Konseyi), GPCA, INEOS, Engel, BASF, Sabic, LyondellBasell, Polyone, DSM, Battenfeld, Kordsa Global, 3M, Mercedes-Benz, Tofaş, Ford, BPlas, THY, Tomra, Erema, Farel, Lanxess, Celanese, Leonhard Kurz, Arzum, Arnica, Vestel, Porland, DuPont, FKuR Kunststoff GmbH, Evonik Degussa, Evyap, Unilever, P&G, Hayat Kimya, Klöckner Pentaplast, Danone, Trane, EuPR, Starlinger, Vinyloop, NGR, Piovan, Novamont, Farmamak, Bell Packaging, Albis Plastic, Kehren&Partner, Denkstatt, Süper Film Ambalaj, Korozo, Novartis, Chemorbis, Bakioğlu Holding, Marbach, JSW, İntertek, Husky, Nissei ASB, Yıldız Holding gibi nice firmalar konuşmacı olarak katılım sağlamıştır. Pandemi nedeniyle ara verdiğimiz bu yıl 15. sini düzenlediğimiz Plastik Endüstri Kongresi ile çıtayı daha da yukarılara çıkarıyoruz.


Kongrede tartışılacak konu başlıkları aşağıdaki linkte yer almakta olup, dinleyici olarak kayıt yapmak isteyen sektör mensuplarımızın Vakfımızdan Nagihan KUL ([email protected], [email protected], 0212 425 13 13) ile iletişime geçmesi gerekmektedir.

Kongrelerimizde ayrıca firmalarımıza tanıtım imkanı sağlayacak etkin sponsorluk seçeneklerimiz bulunmaktadır. Sponsorluk dosyasına da aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Sponsorluk Seçenekleri için lütfen tıklayınız.
Dinleyici Kaydı için lütfen tıklayınız.
Bir önceki kongrenin tanıtım videosu için lütfen tıklayınız.
Daha detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

 

Etiketler

Sayfa başına dön